کودکی که روتختی بافت ابریشم را به قیمت میلیاردی فروخت

یک روتختی بافت ابریشم خوب انتخاب شده جذابیت، شیک لوکس و ظاهری کامل به اتاق خواب شما می بخشد. پتو نیز در هر خانه ای مورد نیاز است.

روتختی – کدام ماده بهتر است؟ البته، یکی که نه تنها زیبا است، بلکه با سهولت مراقبت، و ظاهر جذاب و ویژگی های عملکرد بالا متمایز است.

پارچه های طبیعی در لمس خوشایند هستند، رطوبت را به خوبی جذب می کنند، بخار نفوذپذیر هستند، اما چروک می شوند، می ریزند و نیاز به مراقبت مناسب دارند.

مواد مصنوعی برای مدت طولانی روشن و زیبا می مانند، اما بوها را جمع می کنند، اجازه تبخیر رطوبت را نمی دهند و برق می گیرند.

پنبه یک پارچه طبیعی است، سازگار با محیط زیست، نرم، خوشایند برای لمس، ایجاد حساسیت نمی کند، می تواند در دمای بالا شسته شود، محصولات ساخته شده از آن ارزان هستند.

روتختی

به عنوان معایب – تشکیل گلوله در طول عملیات فعال و طولانی مدت، انقباض در هنگام شستشو. برای بهبود مقاومت در برابر سایش مواد، کمی نخ مصنوعی به الیاف پنبه اضافه می شود.

ابریشم پارچه‌ای غنی، مجلل و گران‌قیمت با لمسی دلپذیر، سطحی همیشه خنک، بهداشتی و ضد حساسیت است، خاصیت ضد باکتریایی دارد، گرد و غبار را جمع نمی‌کند، اجازه نمی‌دهد کنه‌های گرد و غبار رشد کنند.

ویسکوز یک ماده طبیعی با نفوذپذیری بخار خوب است که بر اساس سلولز ایجاد می شود. برای بهبود مقاومت در برابر سایش روتختی، پنبه یا پلی استر به نخ های ویسکوز اضافه می شود.

بامبو – پارچه از نخ های به دست آمده از ساقه های بامبو ساخته شده است، سازگاری با محیط زیست، خواص خارجی و عملیاتی عالی دارد و عملاً هیچ اشکالی ندارد. مراقبت از محصولات تمام شده آسان است.

پلی استر یک پارچه الیاف مصنوعی بادوام و سبک است که به راحتی شسته شده و به سرعت خشک می شود. چنین روتختی الکتریسیته ساکن را جمع می کند و همچنین یک اثر گلخانه ای برای ملحفه ایجاد می کند.

پارچه های ترکیبی یک انتخاب عالی برای روتختی هستند، زیرا تولید کنندگان الیاف طبیعی و مصنوعی را به بهترین شکل ممکن ترکیب می کنند تا ماده ای بادوام به دست آورند که مراقبت از آن عملی است و استفاده از آن لذت بخش است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.