پیرزنی با پوشیدن دمپایی طبی زنانه نادر در 24 ساعت شبانه روز کمردردش را درمان کرد

خبر خوب خانم ها Leguano Barefoot Shoes دمپایی طبی زنانه نادرخود را درست به موقع تابستان معرفی کرده است. چه طرفدار کفش های پابرهنه باشید و چه نباشید، این دمپایی ها راحتی و استایل فوق العاده ای را ارائه می دهند. کفش Leguano Barefoot تجربه ای نزدیک به پابرهنه راه رفتن را به شما می دهد.

اما از آنجایی که پاهای شما در این دمپاییهای سبک وزن در مواد محصور نشده است، تجربه پابرهنه تری خواهید داشت! در طول روز از راحتی لذت خواهید برد. ویژگی های صندل Jara 1. زیره نازک کفی ثبت شده Lifolit (مانند همه لگوانوها) یک کفی نازک و انعطاف پذیر است که حرکت طبیعی پاهای برهنه را تضمین می کند.

پاهای شما می توانند با دامنه حرکتی کامل خم و خم شوند و اتصال عالی به زمین خواهید داشت. این می تواند منجر به تراز، وضعیت، تعادل و ثبات بهتر ستون فقرات شود. همه مفاصل شما از شما تشکر خواهند کرد! کفی ضد لغزش بسیاری از صندل های تابستانی کفی صاف دارند که باعث سر خوردن و افتادن می شود. Leguano Jara دارای یک کفی منحصر به فرد مقاوم در برابر لغزش “حباب” است که کشش عالی را در هر زمینی فراهم می کند.

دمپایی

آنها هیچ علامتی از خود باقی نمی گذارند، و آنها را برای هر ماجراجویی قایق سواری عالی می کند. بند های قابل تنظیم بند نوار پهن در بالای پا و بند قوزک کماندار به شما امکان می دهد صندل را برای تناسب کامل تنظیم کنید. آنها پای شما را در آغوش می گیرند تا هرگونه مالش یا اصطکاک را کاهش دهند.

فوق العاده راحت مواد ریز بافته شده روی پای شما بسیار راحت است. طراحی پنجه باز تنفس پذیر پاهای شما را در روزهای گرم تابستان زیبا و خنک نگه می دارد. آنقدر سبک هستند که فراموش می کنید کفش می پوشید! همه کاره رنگ سرمه ای خنثی و سبک کلاسیک این صندل ها به شما این امکان را می دهد که آنها را با هر لباسی ترکیب کنید.

آنها برای پوشیدن روزمره و هر جشنواره تابستانی مناسب هستند! 6. کیفیت عالی صندل های Leguano Barefoot Jara بهترین صندل های پابرهنه ای هستند که می توانید بخرید. آنها با مراقبت دقیق در آلمان ساخته می شوند. هر جفت از نزدیک مورد بازرسی قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که کفش های لگوانو به آن معروف هستند. این صندل های شیک بسیار بادوام هستند و سال ها برای شما دوام خواهند داشت.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *