پتو ژله ای زنبوری که کمردرد های مزمن را درمان می کند

پتو ژله ای زنبوری و لحاف ها باید بزرگتر از تشکی باشند که برای آن خریداری می شوند، زیرا باید در هنگام خواب فرد را در بر گیرند و حتی الامکان از او در برابر حرکات عجیب و غریب که هنگام خواب متوجه نمی شود محافظت کنند.

که می تواند در معرض سرما و هوا باقی بماند: به همین دلیل پتو ژله ای زنبوری ها و لحاف ها یا زیر تشک منگنه می شوند یا در کناره های تشک می افتند، تقریباً تا زمانی که زمین را لمس کنند.

سه اندازه استاندارد تشک عبارتند از:

با عرض از 90 سانتی متر تا یک متر و طول (برای بزرگسالان) از 190 سانتی متر تا 2 متر) یک و نیم مربع

با عرض 120 تا 140 سانتی متر و طول 190 سانتی متر تا 2 متر، با عرض از 160 تا 180 سانتی متر و طول از 190 سانتی متر تا 2 متر.

برای تخت های کوچک، ابعاد به سن و در نتیجه اقدامات تخت خواب بستگی دارد.

بنابراین، پتو ژله ای زنبوریها و لحاف ها بسته به تختی که برای آن در نظر گرفته شده اند، تقریباً اندازه های زیر را دارند: 240 در 220 سانت برای دونفره، 80 در 220 سانت برای تخت و نیم تخت، 110 در 220 سانتی متر برای تخت یک نفره.

پتو ژله ای زنبوریها را خوب بشویید.

در صورت لزوم از کیسه‌های مکش خلاء استفاده کنید: این کیسه‌های پلاستیکی هستند که دارای سوراخی هستند که با استفاده از جاروبرقی می‌توان تمام هوای داخل آن را مکش کرد و با درپوشی که پس از اتمام عملیات، کیسه را با آن ببندید.

این کیف ها به شما این امکان را می دهند که لباس های خود را تمیز و مرتب نگه دارید و یک سوم فضای کمد را اشغال کنید.

لحاف ها پتو ژله ای زنبوری های بزرگی مانند لحاف هستند که نیازی به روکش های اضافی مانند روتختی ندارند زیرا از مواد راحت برای بدن ساخته شده اند و گاهی اوقات قسمت بیرونی آن بسیار تزئین شده است.

لحاف به طور خاص از موارد زیر تشکیل شده است: پارچه خارجی که می تواند ساده یا دوتایی باشد و معمولاً کاملاً ارزشمند است.

آستر داخلی، ساخته شده از مواد نساجی کم ارزش نسبت به پارچه خارجی، اما برای هر گونه تماس با پوست راحت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.