نصب شیرآلات بهداشتی ایتالیایی در خاورمیانه موجب جنگ و درگیری شد

شیرآلات بهداشتی ایتالیایی بسیار زیبا هستند و این مزیت را دارند که فضای زیادی را برای شما صرفه جویی می کنند (از آنجایی که پایه عمودی شیر قابل مشاهده نیست) که به شما امکان می دهد راحت تر از وان حمام و به خصوص سینک استفاده کنید.

نقطه قوت دیگر شیرهای دیواری توکار این بار مربوط به تعمیر و نگهداری است. در واقع، ورودی آب که به دیوار ثابت می شود، تمام وان حمام شما و همچنین سینک شما قابل دسترسی خواهند بود.

تنهاایرادی که متوجه شدیم سختی نصب بود. برای حرفه ای ها یا نابغه های DIY رزرو شده است!

نام این شیرآلات بهداشتی ایتالیایی ممکن است گمراه کننده باشد زیرا در واقع برای آشپزخانه در نظر گرفته شده است. در واقع، زمانی آنها برای غواصی در رستوران رزرو شده بودند.

شیرآلات این نوع دارای شیلنگ قابل انعطافی هستند که به شما امکان شستشوی دقیق را می دهد. ایده آل برای صرفه جویی در زمان هنگام شستن ظروف یا داشتن میوه و سبزیجات برای شستن.

البته داشتن سینک جادار با این نوع شیرآلات بهداشتی ایتالیایی توصیه می شود.

به لطف این فهرست جامع، نام های مختلف شیرآلات دیگر هیچ رازی برای شما ندارند. برای احیای حمام و آشپزخانه خود بدون رفتن به ناشناخته کافی است!

کارتریج شیرآلات بهداشتی ایتالیایی آشپزخانه از سرامیک ساخته شده است که طول عمر بسیار خوبی به آن می دهد. کارتریج C3 (در مقیاس ECAU) با کاهش مصرف آب گرم خانگی تا حد امکان به دلیل باز شدن با تاخیر، در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند.

شیرآلات آشپزخانه به شکل‌ها و طرح‌های مختلف متنوع می‌شوند. آنها با انواع دهانه ها و گزینه ها یافت می شوند و انواع برجسته تری نسبت به شیرآلات بهداشتی ایتالیاییهای سینک ارائه می دهند.

شیرآلات بهداشتی ایتالیایی سینک آشپزخانه در نسخه مکانیکی موجود است و می تواند مجهز به بریدگی هایی باشد که برای کنترل بهتر جریان در نظر گرفته شده و حتی سیستم ضدسوختگی در نظر گرفته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.