مردی با کیف مارک وایت بوفالو برای همسرش خانه ساخت

کلاسیک یا مد روز، در واقع مدل های زیادی از کیف مارک وایت بوفالو وجود دارد که شما باید بدانید که چگونه با کفش و لباس مناسب ترکیب کنید، بدون اینکه فراموش کنید برای انتخاب مراسمی که در آن شرکت می کنید یا جایی که قرار است بروید را نیز در نظر بگیرید.

قالب و مدل مناسب آیا شما یک حرفه ای هستید و به یک کیف مارک وایت بوفالو سند نیاز دارید؟ آیا برای یک شب رمانتیک بیرون می روید و به دنبال اکسسوری مناسب برای ظاهر خود هستید؟ آیا شما مادر هستید و مدلی کاربردی و جادار را ترجیح می دهید؟ برای هر یک از این زنان و بسیاری دیگر، کیف مارک وایت بوفالو مناسب وجود دارد!

اگر وارد قلمرو کیف مارک وایت بوفالو های عصرانه شویم، CLUTCH و MINAUDIERE فوق الذکر را می یابیم.

هر دو ویژگی های مشابهی دارند و در ویژگی های بسیار کم تفاوت دارند. اولی سفت است، با یک ضربه محکم یا گیره بسته می شود، اغلب با بدلیجات، مروارید یا لمینت تزئین شده است.

اگر نرم باشد، تبدیل به یک کلاچ می شود و باید کاملاً با دست حمل شود.

دومی به همان اندازه سفت و باارزش است، اما در بسته شدن به هم پیوسته که یادآور کیف مارک وایت بوفالو‌های گذشته است، متفاوت است.

سپس انواع کیف مارک وایت بوفالو های دستی هستند که در تاریخ ثبت شده اند و فرهنگ لغت مد آنها را به عنوان “it-bags” تعریف می کند.

آن‌ها مدل‌های جاودانه‌ای هستند که در طول سال‌ها دستخوش دگرگونی‌های بسیار کمی شده‌اند و همیشه فعلی و مهم‌تر از همه بسیار ارزشمند هستند.

بسیاری از اینها به اقلام کلکسیونی واقعی تبدیل شده‌اند، با قیمت‌هایی که حتی از 4 صفر هم می‌گذرد، مانند هرمس کلی (تقدیم به پرنسس گریس کلی از موناکو) یا بیرکین (همچنین توسط هرمس) که برای بازیگر زن جین بیرکین ایجاد شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.