ماجرای استفاده از سرکه 10 لیتری در درمان سیاه سرفه خبرساز شد

به جای خرج کردن پول برای کمک شستشوی تجاری، سعی کنید محفظه خود را با 5 درصد سرکه 10 لیتری و مقطر پر کنید. این ماده برای از بین بردن لکه‌های صابون و آب سخت عمل می‌کند و بسیار ارزان‌تر از کمک‌های آبکشی است که می‌توانید خریداری کنید.

قهوه جوش و کتری تمیز
در حقیقت مواد معدنی باقیمانده در قوری ها و کتری های قهوه می تواند ناخوشایند به نظر برسد و همچنین طعم های نامطلوبی را پشت سر بگذارد. می‌توانید سرکه را در یک چرخه روی قوری قهوه‌تان بچرخانید تا به از بین بردن تجمعات داخل دستگاهتان کمک کند، و اجازه دهید تا داخل قوری قهوه بنشیند تا تجمع‌های موجود در آن پاک شود. پس از مدتی، یک چرخه دیگر را با آب تمیز اجرا کنید و گلدان خود را بشویید.این روی کتری های معمولی و برقی نیز کار می کند.
از مخلوط فوق (من یک بطری اسپری جداگانه بدون اسانس نگه می دارم) در یک بطری اسپری یا بطری پاک کننده اسپری قابل استفاده مجدد خود برای تمیز کردن کف خود استفاده کنید. این یک راه سریع برای شستن کف های خود در فاصله بین تمیز کردن عمیق است.

تماشای حباب‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود، با این حال آنها کار خوبی برای شکستن تجمع و کمک به ضدعفونی کردن زهکشی انجام می‌دهند. آن را با مقداری صابون ظرفشویی و آب داغ دنبال کنید و مایعات را روشن کنید تا همه آن را بشویید.

نکته: قبل از آبکشی، از یک مسواک قدیمی استفاده کنید تا مقداری از دوغاب باقیمانده را بردارید و روی لوله فاضلاب و پوشش واشر خود بشویید تا آنها نیز زیبا و تمیز شوند!

شستشو یا سرکه قبلاً کارهای هفتگی مورد علاقه بچه های من بود. حالا آنها بزرگ هستند و دیگر از آن لذت نمی برند، اما هنوز هم این کاری است که ما هر هفته انجام می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.