ماجرای استفاده از دمپایی گیوه در ربودن دختربچه شش ساله کانادایی خبرساز شد

دمپایی گیوه مردانه با در نظر گرفتن حمایت و راحتی طراحی شده اند. دمپایی‌های ارتوپدی از مواد باکیفیت ساخته شده‌اند و دارای پایه‌های قابل جابجایی، پشتیبانی از قوس، طرح‌های بسته قابل تنظیم، رویه‌های چرمی قابل تنفس و زیره‌های لاستیکی با دوام هستند. این کفش برای استفاده در اطراف خانه طراحی شده است و پشتیبانی با کیفیتی مشابه کفش‌های ارتوپدی سنتی را ارائه می‌کند، اما در طراحی‌های خانگی که برای آرامش ساخته شده‌اند.

فروشگاه پا سالم، مجموعه‌ای از دمپایی‌های ارتوپدی مردانه را برای انتخاب دارد. ما کفش های خانگی، دمپایی پوست گوسفند، دمپایی موکاسین، دمپایی خانه فازی، دمپایی دیابتی و موارد دیگر را حمل می کنیم.

دمپایی های مردانه ما در سبک های بسیار متنوعی هستند و با توجه به نیازهای خاص طراحی شده اند. چه به دنبال دمپایی برای مردان دیابتی باشید، چه دمپایی مردانه با ساپورت قوس، یک جفت کفش راحتی مجلسی مناسب را در فروشگاه Healthy Feet پیدا خواهید کرد.


تنها مارکی از دمپایی که ما دریافتیم که برای اکثر افراد مبتلا به درد پا از قوس کافی برخوردار است، توسط Vionic ساخته شده است. دمپایی مردانه Vionic با فناوری Orthaheel حمایت‌کننده‌ترین دمپایی داخلی خارجی است که تاکنون پیدا کرده‌ایم.

ما آنها را به طور مرتب به بیمارانی که مشکلات پا دارند و حتی هنگام راه رفتن در خانه نیاز به حمایت دارند توصیه می کنیم. این شامل افراد مبتلا به درد پاشنه پا، درد در ناحیه پا، درد بالای پا و درد مفصل شست پا می شود. این دمپایی اغلب مکمل خوبی برای ارتزهای سفارشی بیماران ما است.

ویونیک مدل های مختلفی از دمپایی مردانه دارد، اما همه آنها دارای یک ساپورت عالی قوس هستند. دمپایی که به نظر می‌رسد بسیاری از بیماران ما بیشتر از همه آن را دوست دارند، دمپایی Vionic Barrow Mens Faux با روکش قیچی است. این دمپایی مشابه تمام دمپایی های Vionic دارای ارتز داخلی است، اما علاوه بر این دارای فضای داخلی قیچی مانند برای گرما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.