قاب عکس منبت کاری شده به عنوان کشندترین وسیله در سال گذشته شناخته شد

حتی کوچکترین فرمت های قاب عکس منبت کاری شده هنوز فرمت های استاندارد هستند، اما با این وجود ما می خواهیم نگاهی دقیق تر به اندازه های استاندارد مورد قاب عکس منبت کاری شده استفاده داشته باشیم.

این موارد شامل فرمت A4 و همچنین فرمت‌های 20×30 سانتی‌متر، 30×40 سانتی‌متر، 40×50 سانتی‌متر، 50×70 سانتی‌متر و 70×100 سانتی‌متر می‌شود، حتی اگر تعداد دفعات استفاده از یک یا اندازه دیگر به‌طور قاب عکس منبت کاری شدهل‌توجهی متفاوت باشد.

یکی از دلایل این امر در درجه اول این است که تصاویر در اندازه A4 ساده ترین و ارزان ترین چاپ هستند و اغلب می توان این کار را مستقیماً در خانه انجام داد.

اندازه مربوط به قاب عکس منبت کاری شده های با پاسپارتو در این مورد 30×40 سانتی متر است. فرمت A4 نیز مربوط به اسناد و گواهینامه های رسمی است.

با این حال، برای قرار دادن یک قاب عکس منبت کاری شده روی دیوار، همچنان توصیه می کنیم حداقل از فرمت 30×40 سانتی متر استفاده کنید، به خصوص اگر تصویر بخشی از یک گالری نباشد و بنابراین باید جلوه ای انحصاری داشته باشد.

تا فرمت 70×100 سانتی متر، انتخاب فریم های موجود در قالب های استاندارد بسیار زیاد است.

برای همه فرمت های بالاتر از این، یافتن مناسب ترین قاب عکس منبت کاری شده به نسبت دشوارتر می شود.

این امر به این دلیل است که به دلیل افزایش وزن و خطرات حمل و نقل، تقریباً در همه موارد، قاب عکس منبت کاری شده ها را فقط می توان با شیشه های اکریلیک نشکن سبک وزن خریداری کرد.

برخی از نسبت های تصویر نیز از نظر بصری بسیار کوچک در نظر گرفته می شوند.

پروفیل های باریک یا با طول متوسط ​​نسبتاً ناپایدار هستند، به خصوص در مورد قاب عکس منبت کاری شده های ساخته شده از مواد شکننده مانند پلاستیک و چوب. برای کادربندی تصاویر با فرمت های بزرگتر، توصیه می شود به پایداری آلومینیوم تکیه کنید.

سفارش پاسپارتو با فرمت بزرگ به همان اندازه دشوار است، زیرا حداکثر اندازه کارت معمولاً 80×120 سانتی متر است.

در این موارد، شما باید با هزینه های حمل و نقل بیشتری نیز کنار بیایید، زیرا معمولاً پیک ها برای بسته های بزرگ هزینه اضافی دریافت می کنند و حمل و نقل اغلب باید توسط خدمات ویژه انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.