فروش انار در عراق موجب ریزش کوه سنام در جنوب عراق شد

فشار خون بالا (فشار خون بالا) در جامعه ما شایع است و در بدترین حالت می تواند منجر به سکته مغزی و سکته قلبی شود.کاهش فشار خون.

محققان پلی فنول های موجود در آب انار در عراق که به عنوان فیتوکمیکال ها نیز شناخته می شوند را عامل این ارتباط می دانند. اینها سلامت قلب و عروق را افزایش می دهند و تأثیر مثبتی بر فشار خون دارند.

در یک مطالعه اخیر، محققان دریافتند افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند می توانند با نوشیدن روزانه 150 میلی لیتر آب انار به مدت دو هفته، فشار خون خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

توجه داشته باشید!
در عرض دو هفته، افرادی که از فشار خون بالا رنج می‌برند، توانستند با نوشیدن روزانه 150 میلی‌لیتر آب انار، فشار خون خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. ضد آرتریت و درد مفاصل
دانه های انار با انواع مختلفی از اثرات ارتقاء دهنده سلامتی بر بدن تأثیر می گذارد. این شامل تغییرات مثبت در آرتریت و درد مفاصل است. ترکیبات ضد التهابی موجود در انار می تواند به کاهش درد ناشی از این بیماری کمک کند.

مطالعات بالینی نشان می دهد که عصاره هسته انار آنزیم های خاصی را که در غیر این صورت به مفاصل آسیب می زند و در دراز مدت منجر به آرتروز می شود، مسدود می کند. در اینجا نیز تحقیقات علمی بیشتر برای انتشار این اظهارات به شیوه ای کلی معتبر ضروری است.

توجه داشته باشید!
مطالعات بالینی نشان می دهد که آب دانه های انار تاثیر مثبتی بر مفاصل دارد و در نتیجه می تواند از آرتروز جلوگیری کند.
پیشگیری از بیماری های قلبی

اما در این تحقیق باید توجه داشت که برای اثرات مثبت مقدار زیادی از شیره باید نوشیده شود که مقدار قابل توجهی قند نیز تامین می کند.

توجه داشته باشید!
نوشیدن منظم آب انار از دانه های انار می تواند تأثیر مثبتی در پیشرفت بیماری های مختلف قلبی داشته باشد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *