ساعت گوشی بچه گانه ای در هامبورگ موجب تصادف شدید جاده ای شد

ساعت گوشی بچه گانه می تواند حواس پرتی را در کلاس کاهش دهد و به تمرکز بیشتر کودکتان کمک شایانی نمایید.

صفحه نمایش همه ما را احاطه کرده است، چه تلفن، تبلت یا تلویزیون. کارشناسان توصیه می کنند زمان استفاده از صفحه نمایش را برای کودکان محدود کرده و از مصرف محتوای باکیفیت در هنگام استفاده از صفحه نمایش اطمینان حاصل شود.

ساعت گوشی بچه گانه جایگزینی عالی برای گوشی های هوشمند است و یک صفحه نمایش کمتر می کند. شبکه‌های اجتماعی و اینترنت در بهترین ساعت‌های هوشمند کودکان مسدود شده‌اند.

این نه تنها به معنای حواس پرتی کمتر است، بلکه از قرار گرفتن در معرض زورگویان و شکارچیان سایبری که به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی خزیده می شوند، جلوگیری می کند.

از سوی دیگر، ساعت‌های هوشمند مانند ساعت گوشی بچه گانه برای کودکان می‌توانند به رشد سالم کمک کنند.

به عنوان مثال، ردیاب تناسب اندام به انگیزه دادن بچه ها به ورزش کمک می کند، و ویژگی های برتر ردیابی موقعیت مکانی به فرزندان شما آزادی راه رفتن در محله را می دهد.

با دانستن اینکه همیشه می توانید آنها را پیدا کنید احساس خوبی خواهید داشت.

این بدان معناست که بچه‌ها می‌توانند بیشتر ورزش کنند و زمان کمتری را صرف خیره شدن به صفحه کنند، اما همچنان می‌توانید از ساعت گوشی بچه گانه برای تماس با آنها هر زمان که بخواهید استفاده کنید.

همه ساعت‌های هوشمند حالت «مزاحم نشوید» ندارند، اما ساعت گوشی بچه گانه تلفن بچه‌های COSMO این حالت را دارد.

می‌توانید زمان‌هایی «حالت کلاس» را تنظیم کنید که فرزندتان با پیامی از یک دوست مزاحم نشود. و از آنجایی که استفاده از رسانه های اجتماعی و اینترنت مسدود شده است، آنها وسوسه نمی شوند که از این برنامه ها در کلاس استفاده کنند.

شما دیگر نگران تنبیه معلم فرزندتان به خاطر ساعت گوشی بچه گانه روشن نخواهید بود و آنها می توانند بدون حواس پرتی روی کلاس تمرکز کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.