تابلو حکاکی سنگ به عنوان برترین صنایع دستی در گینس ثبت شد

از تابلو حکاکی سنگ برای ساخت نما برای کلیساها، مجسمه ها و شمایل نگاری مذهبی استفاده شد.

با این حال، در طول قرن بیستم، هنرمندانی مانند هنری مور و باربارا هپورث که روی سنگ کار می‌کردند، شروع به ساختن اشکال انتزاعی‌تر کردند – کاری که تا به امروز ادامه دارد.

می توانید تابلو حکاکی سنگده شده توسط مایکل شوئرمن را در بیرمنگام داشته باشید.

می توانید در کارگاه مجسمه سازی ادینبورگ در ادینبورگ در کارگاه تابلو حکاکی سنگ شرکت کنید.

تابلو حکاکی سنگ شبیه به کنده کاری دستی است، اما از اسکنه در زوایای مختلف برای ایجاد حروف استفاده می شود. معمولاً برای ساختن سنگ قبر، پلاک یا حروف بر روی بناهای تاریخی استفاده می شود.

بسیار شبیه یک نقاش نشانه، آموزش در هنر تراش حروف به معنای ایجاد درک کامل از تایپوگرافی است. حروف اغلب با نوع سنگ تطبیق داده می شود. هنگام تصمیم گیری در مورد شکل ها، فاصله ها، رنگ ها، سایه ها و نوع برش های مورد استفاده، چیدمان و هدف را در نظر بگیرید.

برش با جت آب فرآیندی است که در آن از آب با سرعت بالا برای ایجاد پروفیل های دقیق برش یا حک شده از تقریباً هر ماده ای استفاده می شود. دستگاه‌های برش جت آب ساینده می‌توانند تقریباً تمام مواد، از جمله تابلو حکاکی سنگ را از ضخامت ۱ میلی‌متر تا ۱۵۰ میلی‌متر با اندازه‌های متفاوت از پروفیل پیچیده تا پروفیل ۴ متر در ۲ متر برش دهند.

هنوز بین سنگ تراش ها و حروف تراش ها در مورد کیفیت تکنیک هایی مانند تابلو حکاکی سنگ شکاف وجود دارد. از یک طرف ارزان‌تر و سریع‌تر است، اما تمایل دارد از تایپوگرافی در نظر گرفته شده برای کاغذ و جوهر استفاده کند، نه اینکه کیفیت مادی سنگ کارایی آن را کاهش دهد.

در اسکاتلند، می‌توانید در داگلاس جی سوان و پسران در دامفریز و گالووی، سنگ شن‌کوبی کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.