با نصب درب ضد سرقت راشا برای منزل خود از حمله ی طالبان در امان بمانید

کلید درب ضد سرقت راشا با توجه به اختراع های اخیر از طریق علامت  نشان دهنده شماره شناسایی هوشمند، و قفل باز کردن قفل است.
کلید رایانه با توجه به اختراع با صفحه نمایش ماتریس و ارتباطات، زمان، تنظیم تجهیزات صدا، کدگذاری قفل هوشمند جمع آوری می شود، مقدار برق پرس و جو در مجموع 5 منوی عملکرد، تقاضا هنگام برآورده کردن عملیات باز کردن قفل ارائه می شود.
قفل درب کابینت طبق اختراع با علامت شماره گذاری دستگاه ارائه می شود.
کامپیوتر مرکزی این اختراع از طریق نرم افزار گرافیکی ترسیم تجهیزات کابینه درب محدوده اختیارات می باشد.
سیستم اختراع حاضر دارای عملکرد هشدار نفوذ است: هنگامی که درب کابینت از بین می رود یا قفل درب کابینت هنگام برخورد با باز کردن غیر عادی قفل.

ماژول ارتباطی سیستم با پیام هشدار به صورت خودکار به مرکز اطلاعات ارسال می شود و قفل هوشمند شامل ماژول تشخیص کنترل، ماژول قدرت و ماژول ارتباطی، قفل درب کابینت می شود. همچنین دارای ویژگی امتیاز واضح و قطعی است: از طریق مجوز مجوز نرم افزار، تمام قفل های تحت باز کردن می تواند در حد صلاحیت دارای عملکردی باشد که یک کلید تمام قفل ها را باز می کند، شامل رایانه شخصی، نرم افزار گرافیکی، کلید هوشمند رایانه می باشد.

این اختراع دارای اثرات مفیدی به شرح زیر است: قفل درب کابینت تجهیزات شبکه توزیع به درجه هوشمند ضد سرقت ایمن می رسد. اختراع حاضر با شناسایی و فناوری انتقال رادیویی به دلیل دارا بودن کنترل، قفل درب کابینت را باز می کند و نیاز به کلید تشخیص می دهد و از باز شدن آن ماده خارجی و خشونت جلوگیری می کند و به حالت باز و بسته شدن کابینت تجهیزات نظارت در محل می رسد.

درب آنلاین مرکز نظارت واقعی. فاکتور همزمانی نیز دارای مدیریت حقوق مشخص و مشخصی است، مانع از نگهداری این احتمال می شود که کلید خودسرانه خالی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.