استفاده از قالب سیلیکونی قلبی در ساخت بمب های اتمی خبرساز شد

قالب سیلیکونی قلبی مواد انتخابی برای ساخت قالب های پیشرفته هستند.
برخی از صنایع بسیار خواستار به مواد قالب گیری دقیق با کیفیت بالا برای کاربردهای بسیار متفاوت نیاز دارند. این موارد از بازتولید آثار هنری گرفته تا نمونه های اولیه برای صنعت حمل و نقل، از طریق کارهای ریخته گری، مد و لوازم آرایشی را شامل می شود.

تکنیک‌ها شامل قالب‌گیری تزریقی، چاپ پد، ریخته‌گری بتن و همچنین قالب‌گیری مواد غذایی است که مشمول مشخصات سختگیرانه و همچنین مقررات بهداشتی و ایمنی سختگیرانه است. این برنامه های کاربردی قالب سازی با کارایی بالا معمولاً به عنوان سیلیکون برای ساخت قالب پیشرفته شناخته می شوند.

قالب سازان و دایکسترهای بسیار تخصصی به موادی نیاز دارند که خواص مکانیکی مناسبی داشته باشند و ضمن کاهش ضایعات در طول فرآیند ساخت، تولید محصولات با کیفیت را به صورت کارآمد و مقرون به صرفه تسهیل کنند.

سیلیکون برای ساخت قالب های پیشرفته به مواد بسیار خاصی مانند مجموعه سیلیکون های Bluesil™ RTV-2 نیاز دارد که دوام قالب طولانی، انعطاف پذیری بالا، خواص مکانیکی عالی و مقاومت قابل توجه در برابر رزین ها را ارائه می دهد.

فراتر از آن، ما از طریق تیم‌های فروش خود، که دارای تخصص تجاری و فنی هستند که راه‌حل‌های قابل اعتماد متناسب با نیازهای مشتریان را ارائه می‌دهند، پشتیبانی و خدمات کامل را ارائه می‌کنیم. رابطه ما در بالادست با توجه دقیق به الزامات خاص شروع می شود و در یک رابطه مشارکتی و اعتماد طولانی مدت ادامه می یابد که پایه و اساس روش کار ما است. ما همچنین نسبت به نیازهای مشتریان خود برای نوآوری و متمایز کردن خود از رقبای خود حساس هستیم. به همین دلیل است که ما برای اطمینان از کیفیت محصول ثابت، بر اساس دقت و عملکرد سفارشی و خواص مکانیکی قابل اعتماد، توجه حرفه ای خود را به طور کامل ارائه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.