استفاده از قابلمه چدن یونیک سایز 32 در مراسم نامزدی بازیگر هالیوودی خبرساز شد

ما می خواهیم روشن کنیم که چدن ظروف پخت و پز فوق العاده بادوام و ماندگاری بالایی دارد.

اگر از قابلمه چدن یونیک سایز 32 خود به خوبی مراقبت کنید، می توانید چندین دهه از قابلمه یا تابه خود لذت ببرید.چگونه قابلمه چدن یونیک خود را به درستی تمیز کنیم.

با این حال، قابلمه چدن یونیک باید به درستی تمیز و مراقبت شوند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. اگر چدن خود را بعد از هر بار استفاده تمیز می کنید، بهتر است آن را با آب داغ و کمی مایع شوینده بشویید.

از پشم فولادی یا سایر محصولات تمیز کننده خشن استفاده نکنید زیرا ممکن است به سطح چدن آسیب برساند. پس از شستن ظرف را به خوبی آبکشی کرده و با دستمال نرم خشک کنید.

اگر نمی خواهید چدن خود را بلافاصله پس از استفاده تمیز کنید، حداقل باید آن را با آب جوش بشویید. این کار از چسبیدن بقایای مواد غذایی به سطح و همچنین از ایجاد لکه های زنگ جلوگیری می کند.

اگر نمی خواهید چدن خود را بلافاصله پس از آبکشی خشک کنید، باید آن را یک شب در یخچال قرار دهید. این از تشکیل کپک یا باکتری جلوگیری می کند. یک بار در ماه باید چدن خود را با خمیر تمیز کننده مخصوص جلا دهید.

این به صاف و تمیز نگه داشتن سطح ظروف پخت و پز کمک می کند و از آن در برابر خوردگی محافظت می کند. همیشه چدن را در جهت دانه های فلز جلا دهید تا از خراشیدگی جلوگیری شود. قبل از اینکه دوباره از چدن خود استفاده کنید، همیشه باید آن را در آب داغ خیس کنید.

این به حذف لکه های زنگ زدگی و محافظت از سطح ظروف در برابر خوردگی کمک می کند. پس از خیس کردن چدن، آن را کاملاً بشویید و با یک پارچه نرم خشک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.