استفاده از قابلمه چدن وی ام اف در لباس عروس موجب خوشبختی زوج ها می شود

در مورد قابلمه چدن وی ام اف پوشش چینی روی سطح ظروف به دلیل عاری بودن از سرب، ایمن در نظر گرفته می‌شود و مواد فولاد کربنی که این ظروف با آن ساخته می‌شوند، عاری از عوامل سرطان‌زا مانند PFOA و PTFE هستند.

با این حال، پوشش چینی این ظروف می تواند در صورت افتادن بیش از حد مکرر ظروف از بین برود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض حرارت بالا نیز می تواند به پوشش آسیب برساند.

در مورد ظروف سرامیکی، روکش سل-ژل نیز عاری از سموم است و ظروف سرامیکی جامد از آلومینیوم و خاک رس ساخته شده است که کاملاً سازگار با محیط زیست است.

با این حال، پوشش ظروف سرامیکی مستعد خرد شدن است و می تواند تمام خواص ایمن خود را از دست بدهد. این بدان معنی است که ظروف سرامیکی نیز در صورت استفاده نادرست عمر کوتاهتری دارند. علاوه بر این، ظروف سرامیکی که سنگین هستند، در هنگام افتادن می‌شکنند.

اگرچه هر دوی این ظروف عاری از مواد شیمیایی مضر هستند، اما ما ترجیح می‌دهیم از قابلمه چدن وی ام اف استفاده کنیم، زیرا تراشه ندارند.

انتخاب ما قابلمه چدن وی ام اف.بسیاری از شما ظاهر بیرونی ظروف آشپزی خود را دوست دارید و تمایل دارید یکی از آن ها را با دکوراسیون آشپزخانه خود انتخاب کنید. بیایید ببینیم که این دو ظروف از نظر ظاهر چگونه با هم تفاوت دارند.

تابه ها و قابلمه های چدنی اکثرا تیره هستند و این به دلیل وجود کربن است. گاهی اوقات، رنگ های تیره می توانند جذاب و کسل کننده نباشند.

اگر به ظاهر براق اضافه شده به ظروف آشپزی شما علاقه دارید، ظروف سرامیکی آن را دارند. علاوه بر این، قابلمه‌ها و تابه‌های سرامیکی در رنگ‌های مختلفی به دلخواه شما عرضه می‌شوند. این دلیل محبوبیت بیشتر ظروف سرامیکی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.