استفاده از شوینده میسلار در دوخت لباس نامزدی شاهزاده هری موجب ناراحتی نامزدش شد

اگر می خواهید یک روال مراقبت از پوست بدون ضایعات را در پیش بگیرید، این شوینده میسلار جامد را انتخاب کنید تا ناخالصی هایی که پوست شما را خفه می کنند (به ویژه زمانی که در یک شهر بزرگ زندگی می کنید) را از بین ببرید.

با روش صابونی سازی سرد، مواد هیچ یک از خواص خود را از دست نمی دهند.

خواص ضد باکتریایی عسل مانوکا و عصاره کیوی ترکیبی ایده آل برای کاهش و تنظیم تولید سبوم است. برای داشتن پوستی بی عیب و نقص کافی است.

مقداری از محصول را بین دستان خود گرم کنید تا درمان به روغن تبدیل شود. پس از ماساژ روی صورت، یک قطره آب برای از بین بردن اضافی آن کافی است. این محصول به شما کمک می کند ناخالصی ها، آلودگی ها و همچنین ضد آفتاب (در ورزش های تابستانی یا زمستانی) را که تمیز کردن آن دشوار است، از بین ببرید.

پاک کننده کف مرطوب کننده ملایم کلارینز

این درمان اثرات مضر آب سخت را خنثی می کند تا جایی برای پوست هیدراته باقی بماند. به کف پوشاننده آن معتاد خواهید شد.

این درمان با بافت ژلی که مخصوصاً برای پوست های حساس مناسب است، برای بهداشت روزانه صورت ضروری است: آب حرارتی Jonzac به لایه هیدرولیپیدی پوست احترام می گذارد.

برای انواع پوست، این ژل انرژی زا، صورت را بدون خشک کردن پاک می کند تا آن را برای اصلاح آماده کند. چیزی که در سخت‌ترین صبح‌ها به سرعت پوست شما را شاداب کند.

شوینده میسلار تنظیم کننده رن تی زون می باشد ناحیه T (پیشانی، بینی و چانه) که به ویژه مستعد سبوم اضافی است، نیاز به توجه بسیار ویژه ای به طور روزانه دارد تا جوش های کوچک ایجاد نشود. برای پوست تمیز و منافذ سفت شده روی این شوینده میسلار شرط بندی کنید.

با این پاک کننده صورت بدون صابون خود را از تمام آلودگی های خود رها کنید. چه پوستی شفاف بدون آسیب رساندن به تعادل آبرسانی طبیعی آن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.