استفاده از ساعت ice watch در ورزشگاه آزادی موجب باخت تیم ملی فوتبال شد

زمان، این تصور جهانی که به نامشخص ترین مبدأ هستی برمی گردد، بسیار پیچیده است و بر تعداد بی شماری از چیزها حکومت می کند.

طبیعی است که انسان با ابداع روش های مختلف اندازه گیری مانند ساعت ice watch به دنبال درک اسرار آن بوده است.

برای مدت طولانی بشریت دانش درک پدیده گذر زمان را نداشت، اجداد بسیار دور ما مانند حیوانات به چرخه های روز و شب و فصول تکیه می کردند تا با آگاهی از این مفهوم، زندگی خود را ریتم کنند. از زمان

به صراحت می توان بیان نمود که اولین اثر شناخته شده ای که نشان دهنده اندازه گیری زمان توسط انسان است، تقویمی است که قدمت آن به 5000 Av.J-C در مصر یافت شد، پس از 3000 Av.J-C ما شروع به استفاده از Gnomon، پیشرو ساعت آفتابی کردیم که عملکرد آن بر اساس همان است.

اصولاً یک میله بر روی صفحه ثابت می شود و سایه ای که میله ایجاد می کند زمان را نشان می دهد، این روش هر چند نادقیق باشد، عملکرد فصول را در نظر نگرفته است.

ساعت ice watch متصل، ساعت ice watchی با تکنولوژی بالا است. این به وب یا به تلفن هوشمند متصل است تا امکان بازیابی و ارسال اطلاعات را در زمان واقعی فراهم کند

گرفتن عکس، ردیابی فعالیت‌های ورزشی، اعلان‌های تماس با آن، اکنون هر کجا که می‌روید یک مینی کامپیوتر روی مچ دست خود دارید.

هوشمند، روزانه شما را همراهی می کند تا زندگی حرفه ای، خصوصی و اجتماعی شما را ساده کند، اما اگر مراقب نباشید می تواند بیش از حد مزاحم باشد.

در نتیجه، هیچ ساعت ice watch خوب یا بدی وجود ندارد. هر نوع مکانیزم مزایا و معایبی دارد.

به طور کلی این به شما بستگی دارد که ببینید چه چیزی با نیازها، بودجه شما، سلیقه شما و حساسیت شما نسبت به جذابیت سنت یا نوآوری مطابقت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.