استفاده از دستکش لاتکس استریل در ساخت زیردریایی موجب مرگ ماهیان شد

استفاده از دستکش لاتکس استریل در تمام مراحل پزشکی مهم است. اثربخشی دستکش لاتکس استریل های جراحی توسط چندین مطالعه بالینی ثابت شده است.

دستکش لاتکس استریل های یکبار مصرف محافظت 100٪ را ارائه نمی دهند، بنابراین مهم است که قبل از هر بار استفاده، آنها را از نظر نقص بررسی کنید.

پوشیدن دستکش لاتکس استریل به هیچ وجه شستن دست را مستثنی نمی کند که بی شک بهترین پیشگیری از نظر بهداشتی است.

دستکش لاتکس استریل ها با کیفیتی دقیق انتخاب می شوند و می توانید آنها را در چندین سایز از X-Small تا X-Large پیدا کنید. به طور کلی، دستکش لاتکس استریل های بدون پودر برای جلوگیری از هرگونه واکنش آلرژیک توصیه می شود.

تفاوت بین دستکش لاتکس استریل استریل و غیر استریل چیست؟ دستکش لاتکس استریل های یکبار مصرف ممکن است استریل باشند یا نباشند، اما باید با ایجاد یک سد باکتریولوژیکی و ویروسی بین بیمار و پزشک، استاندارد NF EN 455-1 و 2 را رعایت کنند.

یک دستکش لاتکس استریل استریل استحکام کششی خوبی دارد و اجازه می دهد تا حساسیت لمسی خوبی داشته باشد.

این دستکش لاتکس استریل های معاینه بیشتر از لاتکس ساخته شده اند، اما در رنگ های نئوپرن و وینیل موجود هستند.

آنها برای مراقبت های جراحی، تشخیص پزشکی یا هنگام زایمان توصیه می شوند. مقاومت قوی آنها به این معنی نیست که آنها باید قابل استفاده مجدد باشند.

این دستگاه برای محافظت از دست ها در برابر ویروس های خارجی استفاده می شود.

خطر آلودگی توسط خون یا مایعات دیگر را کاهش می دهد، اما همچنین انتقال میکروب ها را از کارکنان به بیمار و از یک بیمار به بیمار دیگر کاهش می دهد. در صورت خطرات عفونی، شیمیایی و فیزیکی توصیه می شود.

آنها باید بین 2 بیمار اجباری تعویض شوند تا باکتری پخش نشود و استفاده از آنها باید با علائم احتیاطی “استاندارد” و “تماس” مطابقت داشته باشد.

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

[kkstarratings]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *